Menu

Ubytování téměř v srdci Adršpašských skal!


Vánoce už nám všem odzvonily, přehoupl se nový rok a přichází opět čas plný práce, starostí, začínáme být zahlceni myšlenkami na to, co musíme ještě udělat, zařídit. Nastal běžný každodenní život. Leckomu vydrží dobrá nálada nejen při bujarých oslavách nového roku, ale s chutí se vrhá do nových výzev a překvapení s tím, že už nyní ví a plánuje brzkou dovolenou. Zdá se vám přehnané plánovat v lednu dovolenou na tento rok? Nikoliv, známá a výtečná místa spojená například s úžasným výhledem z okna do zelené přírody, na skalní velikány posazené do zeleného porostu – tak tato místa bývají zamluvena někdy i rok dopředu.
stromy v barevné přírodě
Podobné zážitky vám nabízí chalupa adršpach, jelikož z útulného obytného pokoje budete mít nádherný výhled přímo na Adršpašské skály, které byly vyhlášeny, a to právem, přírodní rezervací. Najdete zde klid a pohodu. Ubytujete nejen sebe a své přátele, ale i pro vaše cyklo-miláčky je připraveno ubytování ve formě úschovny kol. Ani váš psí miláček nemusí zůstávat doma osamocený, ale můžete ho po domluvě přivézt s sebou a ubytovat.
Ubytování se nabízí ve zrekonstruované chalupě a to jak v zimním, tak i v letním období. Adršpach je krásný v každém ročním období. Když kvetou stromy, a i když padá listí.
pohled na Adršpašské skály
Můžete navštívit nedaleké Teplické a Jiráskovy skály. Známý je i barokní Broumovský klášter, který je přístupný po celý rok a nabízí odpočinek v rozsáhlé klášterní Zahradě. V dosahu je i Babiččino údolí. Seznamte své děti s historií a „Babičkou“ Boženy Němcové. K nahlédnutí je starobylý domek, kde v předzahrádce najdete květiny, které se dříve pěstovaly a nechyběly u žádné chaloupky. V domě kdysi bydlela známá spisovatelka Božena Němcová.
Na Broumovsku a Adršpašsku si vychutnáte nejen historii, ale i současnost spojenou s příjemným ubytováním, restauracemi a atrakcemi pro děti.

4.5/5 - (2 votes)