Menu

Psí hotely


Určitě znáte citát neznámého autora:„Pořízení psa je jediný způsob, jak si koupit lásku za peníze.“ Je tomu skutečně tak. Když si pořídíte psa, získáváte oddaného milujícího přítele, který Vás bude milovat nezištnou láskou. Pes přináší kvalitu nejen do Vašeho života, ale také do života Vaší rodiny. Pes Vás dokáže rozesmát svou neohrabaností, i když Vám není do smíchu. Pes Vás donutí jít každý den na tolik prospěšnou procházku, i když se Vám často vůbec nechce, ale venčit se zkrátka musí. Pes se k Vám přitulí, když je Vám těžko a trpíte depresí.
bulldog s frisbee
Samozřejmě i péče o psa má svá proti. Náklady na jídlo a zdravotní péči nejsou nejlevnější, ale většina lidí ty peníze ráda obětuje. Stojí jim to za to.

Nespornou nevýhodou je, že psa si nemůžete vzít všude sebou. Samozřejmě při plánování dovolené většina rodin hledá takové ubytování, kde je možné vzít sebou také čtyřnohého mazlíčka. Jakápak by to byla dovolená bez něj?

Cenově výhodná služba

Nicméně jsou situace, kdy není možné vzít zvířecího kamaráda sebou. Jak takovou situaci řešit? Mnozí lidé se v takových situacích obracejí na své přátele a příbuzné. Ale ne každý je ochoten Vám vyjít vstříc.
Naštěstí je dnes k dispozici celá řada zvířecích hotelů. Dříve se jednalo víceméně o unikát, dnes o celkem běžnou a samozřejmou službu. Nutno říci, že o službu, která rozhodně není cenově nedostupná.
domácí zvířata
Mnohé psí hotely nabízejí kromě ubytování také výcvik v průběhu pobytu nebo nabídku psího salonu. Před cestou domů tak můžete využít nabídky stříhání nebo trimování. Některá zařízení mají třeba svou chovatelskou stanici. V současné době není žádnou výjimkou, že i psům je nabízen luxus. Kromě ubytování tak může být Vašemu zvířecímu miláčkovi poskytnuty například i lázeňské služby mezi které patří třeba aroma koupele, masáže a další vymoženosti.

Samozřejmě můžete namítnout, že toto už je extrém, ale najde se celá řada lidí, kteří rádi zaplatí za to, že mohou nechat svého miláčka hýčkat.