Menu

Překladatelské služby


Překladatelské služby využívá mnoho lidí k tomu, aby dokumenty byly přeloženy správně a bez gramatických chyb. Tato služba slouží ke správnému překladu Vašich dokumentů do jiných jazyků. Mezi služby překladatele patří také soudní překlady, překlady pro EU, expresní překlady nebo korektury. Mezi překládané jazyky patří angličtina, němčina, ruština, italština, francouzština, slovenština a španělština.
knihy, jazyky
Soudní překlady:
Soudní překlady se využívají především při soudním jednání, kde je třeba doložit například překlady soudním znalcem, které jsou opatřeny otiskem kulatého razítka a soudní doložkou. 
Typy soudních překladů:
·         Překlady vysvědčení a diplomů
·         Překlady oddacích a rodných listů
·         Překlady smluv
·         Překlady řidičského oprávnění
·         Překlady výpisů z obchodního rejstříku a mnoho dalších
Překlady pro Evropskou Unii:
Překladatel vypracovává překlady pro Evropský parlament, Evropský soudní dvůr a Evropskou komisi.
Nejčastější překlady pro EU:
·         Právní a finanční překlady
·         Bankovní překlady
·         Překlady z oboru telekomunikace
welcome, srdce, slova
Expresní překlady:
Překlady mohou být zpracovány i expresně a to do několika hodin v den podání. Dále je možné překlady vyhotovit do 24h. od podání. Záleží také na počtu stran dokumentu. Překlad dokumentu, který má 30 a více stran je možné přeložit do 48 hodin. Dokument, který má stovky až tisíce stran je možné vyhotovit do několika týdnů.
 
Korektury překladů:
Korektury slouží ke kontrole správnosti překladů. Nejčastější jsou chyby gramatické ale i opravy interpunkce a překlepů. Dále také korektury slouží k určení správnosti počtu kapitol, kompletnosti příloh a správného řazení stránek. Tyto služby si také můžete objednat u překladatele.
Pokud nejste jazykoví znalci a potřebujete vypracovat kvalitní překlad bez chyb a překlepů tak doporučuji využít překladatelské služby.